Sposoby wysyłki, formy transportu

Informacje ogólne

Przesyłki priorytetowe realizowane Pocztą Polską zamówione do godziny 13:00 w dni robocze, w większości przypadków dochodzą do naszych Klientów w następnym dniu roboczym.

Wysyłka jest realizowana w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Pocztą Polską (lub Kurierem – po indywidualnym ustaleniu).
Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka ekonomiczna lub lotnicza.

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Koszty transportu wielu przedmiotów są wyliczane ze względu na sumaryczną wagę zamówienia – czyli optymalnie dla Klienta. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. System sprzedażowy dolicza do każdego zamówienia koszty transportu osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu. Jeśli na opakowaniu znajdują się widoczne ślady uszkodzenia, zalecamy przy listonoszu lub kurierze sporządzić protokół uszkodzenia paczki. Ułatwi to dochodzić od firmy transportującej rekompensaty za nie wywiązanie się z usługi.

css.php